Dojazd komunikacją

DOJAZD do Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO, ul. Modlińska 6D, 03-216 Warszawa.

AUTOBUSY MIEJSKIE:

Do hali Global EXPO można dojechać autobusami miejskimi, z różnych części Warszawy.
W bezpośrednim sąsiedztwie hali targowej znajduje się pętla autobusowa ŻERAŃ FSO, z której odjeżdżają następujące autobusy:104  145  240  734  736  723  731  211  516  214  N03   

TRAMWAJE:

W pobliżu CTK Global EXPO, na trasie Toruńskiej (S8) znajduje się przystanek tramwajowy ŻERAŃ FSO 08, na którym zatrzymują się tramwaje nr.: 18 20  

DLA PODRÓŻUJĄCYCH METREM:

Doradzamy wysiąść na stacji metra Słodowiec, a następnie przesiąść się do jednego z autobusów jadących na przystanek ŻERAŃ FSO (np. 112 156) lub wysiąść na stacji metra Plac Wilsona i również przesiąść się na autobus nr 114 jadący na przystanek ŻERAŃ FSO.

Ceny biletów

Bilet jednorazowy przesiadkowy - 4,40zł (ważny przez 75 min)

Bilet 20 – minutowy - 3,40zł

Bilet dobowy - 15zł

Bilety można kupić w kioskach, bądź w automatach biletowych. Automaty znajdują się stacjach metra, przystankach kolejowych oraz węzłach przesiadkowych.

PKP:

W Warszawie znajduje się kilka przewoźników liniami kolejowymi: KM (Koleje Mazowieckie) i SKM (Szybka Kolej Miejska).

Podróżującym do Warszawy koleją zalecamy przyjazd do stacji Warszawa Wileńska (Dworzec Wileński), skąd można najłatwiej i najszybciej dostać się na tereny targowe.

Aby dostać się do CTK Global EXPO z:

  • Dworca Wileńskiego – po wyjściu z dworca należy skierować się na autobus nr 509 lub tramwaj nr 20 i w obu przypadkach wysiąść na przystanku ŻERAŃ FSO zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie centrum targowego (czas przejazdu około 25 min)
  • Dworca Centralnego – po wyjściu z dworca najlepiej skierować się do metra (linia M1 ), a następnie przesiąść się na autobus jadący na przystanek ŻERAŃ FSO (patrz wyżej – KOMUNIKACJA MIEJSKA) (czas przejazdu około 45 min)

W pobliżu centrum targowego znajduje się również stacja pociągów Kolei Mazowieckich (KM) – Warszawa Toruńska.

Odległości od głównych węzłów komunikacyjnych:

  • Międzynarodowe lotnisko Okęcie – 25-30 minut
  • Dworzec Centralny – 35 minut
  • Warszawa Wschodnia – 20-30 minut